Gorozhanin.com.ua

Зеленський доручив МОЗ розробити вакцину від коронавіруса: що відомо

Август 12
17:09 2020

Міністерство охорони здоров'я України почне розробку власної вакцини від коронавіруса. Таке розпорядження дав президент Володимир Зеленський. Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів на сьогоднішньому брифінгу.

Незважаючи на те, що за весь період незалежності в країні були знищені майже всі потужності для виробництва вакцин, українські медики розуміють, як почати цю справу з "нуля". Подробиць і термінів появи вакцини поки не розголошують. Однак, міністр переконаний, що нашим вченим під силу створити свою вакцину і не залежати від Європи.

"Всі знають, що якщо країна має своє виробництво вакцин, ми менш залежні від когось. Минулого тижня у мене відбулася ще одна зустріч, на якій були присутні наші потужні фармпідприємства, також були присутні наші вчені з Національної академії наук, з Інституту мікробіології. вчені, які можуть при певних умовах, при поєднанні наукового і виробничого потенціалу створювати вакцини. у нас зараз є чітке розуміння, яке потім виллється в стратегію початку виробництва вакцин на території країни на наших потужностях ", — зазначив Максим Степанов.

Як тільки ефективна вакцина від коронавіруса з'явиться на ринку, Україна почне закуповувати препарат. Однак, всьому населення вакцини не вистачить. Попит на першу вакцину у світі буде величезним. Є країни, які можуть дозволити собі за раз викупити річну потребу, щоб забезпечити своїх жителів. Наприклад, США, Великобританія і Німеччина будуть в перших рядах за обсягами закупівлі вакцини. На даний момент з 25 вакцин від COVID-19, розроблених в світі, шість знаходяться на завершальній стадії клінічних випробувань.

Раніше повідомлялося, що в Україну буде відправлена вакцина від COVID-19 у кількості, достатній для покриття щепленням 20 відсотків населення. Це приблизно 8 мільйонів доз.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Захарова позабавила сеть заявлением о том, что Россия якобы никогда не разрабатывала «Новичок»

Читать всю статью

Мы в соцсетях