Gorozhanin.com.ua

Занепад економіки і дефолт: Зеленський озвучив два шляхи для України через коронавірус

Март 30
12:42 2020

Коронавірус, випадків зараження яким в Україні фіксується все більше, неабияк “вдарив” по економіці країни, і тепер є два сценарії розвитку подій. Про це заявив президент України Володимир Зеленський.

Так, на думку глави держави, Україні може загрожувати дефолт, якщо міжнародні партнери не нададуть нам допомогу.

“Через коронавірус Україна фактично опинилася на роздоріжжі і має два шляхи. Перший – прийняття двох життєво важливих законів. Після чого ми отримаємо підтримку від наших міжнародних фінансових партнерів в розмірі не менше 10 млрд доларів. Другий шлях – провал цих законів. Після – занепад економіки і навіть загроза дефолту”, – зазначив Зеленський.

Він також заявив, що протягом останніх тижнів Офіс Президента і Кабінет міністрів домовлялися про фінансову підтримку для України, і тепер – “черга за народними депутатами”.

“Вся відповідальність лягає на ваші плечі. Завтра народ України чітко побачить, чи готові ви захищати його інтереси. І хоча завтра ви будете в масках, люди зрозуміють хто ви. Виберіть завтра правильний шлях”, – звернувся Зеленський до нардепів.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський різко звернувся до політиків і бізнесменів, які сподівались лікуватись у VIP-палатах.

The post Занепад економіки і дефолт: Зеленський озвучив два шляхи для України через коронавірус appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Чите солдату Рамилю Шамсутдинову суд дал 24 года тюрьмы за убийство своих сослуживцев в Забайкалье

Читать всю статью

Мы в соцсетях