Gorozhanin.com.ua

З жовтня українців чекають захмарні тарифи: виросте ціна майже на все

24 сентября
20:49 2020

Влада, таки, вирішила "добити" українців тарифами. Так, нещодавно стало відомо, що компанія "Нафтогаз" влетіла на велику суму збитку і тепер намагається покрити свої витрати необгрунтованим підвищенням ціни на газ.

А тепер ще й Міненерго нагадало, що з 1 жовтня правило перших 100 кіловат вже не діятиме. Тобто, якщо раніше споживачі платили за 100 кіловат електроенергії по 90 копійок, і лише все, що понад цей показник, оплачувалося за ціною 1,68 гривні за кіловат, то тепер все спожиті кіловати будуть по 1,68. Ціна за першу сотню кіловат залишалася незмінною ще з 2017 року. Тому настав час її підвищити.

З жовтня українців чекають захмарні тарифи: виросте ціна майже на все

"Такі плани були оприлюднені ще в презентації меморандуму про скорочення" зеленого "тарифу", — йдеться в повідомленні Міненерго.

Крім того, з жовтня також підвищать тариф на холодну воду. Він стане "вагоміше" на 22%. Причину зростання цін на все в НКРЕКП пояснюють просто: потрібно підвищувати зарплати співробітникам, і крім того, зростають видатки на витратні матеріали.

Нагадаємо, у зв'язку з впровадженням ринку газу в нашій країні, українцям розповіли, як зміняться їхні стосунки з постачальником газу. За нових умов постачальник газу може відмовити споживачеві-боржнику в наданні послуг . Причому він може не відновити послугу навіть після повного погашення боргу.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Для жителей Киева откроют второй выход станции метро «Гидропарк»

Для жителей Киева откроют второй выход станции метро «Гидропарк»

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY