Gorozhanin.com.ua

Єфремов не визнав свою провину у смертельній ДТП: ні компенсації, ні вибачень

30 июля
13:26 2020

У середу, 29 липня, відбувся перший день судового розгляду справи про смертельну ДТП за участю актора Михайла Єфремова. Адвокат артиста, Ельман Пашаєв, на засідання не з'явився. Друга частина слухання відбудеться в четвер, 30 липня.

За словами матері загиблого в ДТП Сергія Захарова, до актора підготовлено три цивільних позови.

Адвокат потерпілих Олександр Добровінський заявив, що Єфремов спочатку визнав свою провину, а потім відмовився від своїх слів. За його словами, сторона потерпілих не отримувала від Єфремова ні вибачень, ні пропозицій про компенсації.

"Не тільки за словами [Єфремова], це є в матеріалах справи. Спочатку визнавав, а потім відмовився", — сказав правозахисник.

Адвокат Єфремова Ельман Пашаєв підтвердив відмову підсудного від визнання провини. Напередодні суду вони опрацьовували чітку лінію захисту. Адвокат домовився з артистом, що той буде на суді мовчати, а говорити за нього будуть його представники.

"Ми вже давно з моїм підзахисним відмовилися від визнання провини, а докладно представимо нашу позицію в суді", – сказав Пашаєв.

Єфремов не визнав свою провину у смертельній ДТП: ні компенсації, ні вибачень

За словами адвоката захисту, розгляд справи може затягнутися надовго. Одних тільки відеоматеріалів по справі зібрано на цілих сім годин.

Михайлу Єфремову пред'явлені звинувачення по частині 4 статті 264 КК РФ ("Порушення Правил дорожнього руху, що призвело з необережності до смерті людини), відповідно до якої йому загрожує від 5 до 12 років в'язниці.

Нагадаємо, Михайло Єфремов спочатку після аварії визнав свою провину у скоєній ДТП і навіть записав відеозвернення з вибаченнями до родичів загиблого Сергія Захарова, але потім змінив стратегію своєї поведінки під впливом адвоката.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    На Харьковщине за сутки почти полтысячи жителей заразились коронавирусом: девять человек умерли

На Харьковщине за сутки почти полтысячи жителей заразились коронавирусом: девять человек умерли

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY