Gorozhanin.com.ua

Єфремов на суді відмовився визнати свою провину: справу хочуть визнати фальсифікованою

05 августа
14:47 2020

Сьогодні, 5 серпня, в суді слухається справа про смертельну ДТП за участю актора Михайла Єфремова. На початку засідання він заявив, що не може визнати свою провину, оскільки нічого не пам'ятає про події того дня.

Адвокат обвинуваченого Ельман Пашаєв перед засіданням суду також зазначив: "Він нічого не пам'ятає. Якщо ви мені покажете, що він виходить з-за керма, я з вами теж буду згоден". Таким чином, лінія захисту цілком зрозуміла. Пашаєв не раз зазначав, що справу Єфремова — "найлегша з тих, які йому доводилося вести", і що вони з підзахисним легко виграють процес.

Таким чином, Михайло Єфремов відмовився визнавати провину в тому, що перебуваючи 8 червня за кермом свого автомобіля в центрі Москви, він в нетверезому стані збив на смерть людину. За версією слідства, перебуваючи за кермом Jeep Grand Cherokee, артист виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з авто служби доставки. Водій машини Сергій Захаров отримав важкі травми і помер в лікарні. Слідством встановлено, що будучи за кермом Єфремов був п'яний і знаходився під дією наркотиків.

Цивільна дружина загиблого в аварії Сергія Захарова на сьогоднішньому засіданні просила визнати себе потерпілою. За словами Ірини Стерхова, вона пенсіонерка і перебувала на його утриманні. Адвокат актора Пашаєв просить відхилити клопотання, тому що в законодавстві немає поняття цивільної дружини, а тільки співмешканка і коханка. Пашаєв до останнього доводитиме, що коханка не входить в список потерпілих.

Нагадаємо, за день до суду адвокат Михайла Єфремова назвав два сценарії розвитку подій, за яких артиста можуть виправдати за смертельну ДТП.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    ДТП с пострадавшими на Новых Домах: полиция выясняет обстоятельства аварии, — ФОТО

ДТП с пострадавшими на Новых Домах: полиция выясняет обстоятельства аварии, — ФОТО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY