Gorozhanin.com.ua

Як часто потрібно міняти масло в двигуні

20 сентября
13:00 2020

На термін придатності моторного масла впливають різні фактори. Якщо їх не враховувати, то масло почне швидко псуватися і завдавати шкоди вашому автомобілю. Гірські дороги і дороги без покриття, їзда з важким причепом і тривале стояння в заторах … Все це впливає на темпи старіння моторного масла. Ми розповімо, як часто потрібно міняти масло в двигуні, в залежності від умов експлуатації автомобіля.

Хтось скаже, що у них в машині є чарівна лампочка, яка підказує, що тиск масла став критичним. Однак, не завжди все так однозначно, і довіряти потрібно іншим показникам.

Якщо річний пробіг автомобіля від сили дві-три тисячі кілометрів на рік, тоді масло потрібно міняти раз на рік (за календарем), навіть якщо показання одометра майже не змінилися.

У машинах "вихідного дня", які їздять в основному з вечора п'ятниці до вечора неділі, і їх річний пробіг становить десяток-два тисяч кілометрів, експерти рекомендують міняти масло кожні 15 000 км.

Автомобілісту, який їздить щодня на роботу, стоїть в заторах, а на вихідних ще їздить з сім'єю на дачу, потрібно міняти масло набагато частіше, ніж кожні 15 000 км. Як часто потрібно міняти масло в двигуні Є й інші способи підрахувати, скільки разів на рік ваш моторний двигун вимагає заміни масла. Оскільки міський автомобіль працює багато, але пробігає при цьому мало, його пробіг можна вимірювати не в кілометрах, а в мотогодинах. Слід орієнтуватися, що масло потрібно міняти кожні 300 годин, якщо ваша середня швидкість пересування по місту становить 50 км/год. При меншій середньої швидкості також можете змінювати масло через ті ж 300 мотогодин, і ви не помилитеся.

Іноді моторне масло вимагає негайної заміни. Це потрібно зробити в тому випадку, якщо на моторному щупі висить страхітлива крапля, схожа на гудрон, або, наприклад, масло по консистенції стало нагадувати воду. У таких випадках відкладати не можна.

Раніше повідомлялося, двигуни яких сучасних автомобілів характеризуються підвищеною витратою масла.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Орехи и семечки защитят от преждевременной смерти

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY