Gorozhanin.com.ua

“Вважаю, що зробив правильний крок”: Зеленський пояснив своє рішення щодо зміни риторики по Донбасу

08 мая
22:42 2020

Президент України Володимир Зеленський пояснив, чому прийняв рішення щодо посилення української делегації в Тристоронньої контактній групі по Донбасу. Про це він сказав журналістам під час візиту на Луганщину.

Так, за словами Зеленського, він вирішив посилити делегацію в ТКГ для того, щоб прискорити процес врегулювання конфлікту на Донбасі, а для цього потрібно, щоб рішення приймали високопоставлені державні чиновники.

На думку глави держави, потрібно було підвищити статус переговірників, якими стали і заступники міністрів, і депутати.

“Я вважаю, що зробив правильний крок, нас підтримують в цьому і Німеччина, і Франція. Хотілося б, щоб до цього формату приєдналася і Росія. Тому що ми хочемо, щоб все було дуже швидко, щоб люди, які знаходяться на засіданнях Контактної групи, мали державний статус”, – зазначив президент України.

Як відомо, днями Зеленський оновив Тристоронню контактну групу і включив до неї депутатів і чиновників. Також глава делегації і його перший заступник отримали право залучати до роботи народних депутатів, представників державних органів влади, радників, експертів і технічних працівників.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що вірить в те, що йому вдасться закінчити війну на Донбасі.

The post “Вважаю, що зробив правильний крок”: Зеленський пояснив своє рішення щодо зміни риторики по Донбасу appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Зеленский: В РФ уже открыто говорят, что «спецоперация» стала причиной падения экономики — новости Украины, Политика

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY