Gorozhanin.com.ua

“Вищий пілотаж”: Зеленський показав, де в Україні готують найсмачнішу грибну юшку

Июнь 04
21:57 2020

Президент Володимир Зеленський вслід за Хмельницьким вирушив до Кам’янця-Подільського, де за його словами спробував найсмачнішу грибну юшку. Приємними враженнями про місцеву кухню глава держави поділився в Instagram, опублікувавши фото з тарілкою смачного грибного супу, який сюди з’їжджаються спробувати зі всієї України.

“Традиційна українська грибна юшка в Кам’янці-Подільському – це вищий пілотаж. Такої смачної ще ніде не пробував. Раджу всім!”, – підписав фото Зеленський.

Президент опублікував ще одне фото, на фоні Кам’янець-Подільської фортеці, яка вважається однією з головних визначних пам’яток Хмельницької області. На території фортеці розташовані два замки – старий і новий, які відкриті для відвідування туристів.

Під час свого візиту президент також постріляв з лука та відвідав музей мініатюр, де придбав сувенірні магніти на пам’ять.

У четвер, 4 червня, у Кам’янець-Подільській фортеці Володимир Зеленський зустрівся з туроператорами, з якими обговорив питання розвитку туризму в Україні.

“В Кам’янець-Подільського старовинна історія, але молода душа! Стільки щирості, справжності та свободи в очах місцевих жителів. Дякуємо за гостинність! Недарма місто – серед туристичних перлин”, – говорив Зеленський під час прогулянки.

Також в рамках свого візиту на Хмельниччину президент ще повинен ознайомитися з ходом капітального ремонту автомобільної дороги М-12.

Раніше повідомлялося, що кортеж Володимира Зеленського викликав бурхливе обговорення в Мережі, коли президент навідався в одне із сіл Хмельницької області.

The post “Вищий пілотаж”: Зеленський показав, де в Україні готують найсмачнішу грибну юшку appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Netflix пообещал выпустить сиквел "Ведьмака"

Netflix пообещал выпустить сиквел "Ведьмака"

Читать всю статью

Мы в соцсетях