Gorozhanin.com.ua

В Україні значно підвищать пенсії: стали відомі подробиці рішення президента

Август 09
12:06 2020

Як відомо, Володимир Зеленський ініціював істотне підвищення мінімальної зарплати в Україні вже з 1 вересня 2020 року. Президент направив відповідний законопроект на розгляд Верховної Ради.

Документ буде розглянутий на позачерговому парламентському засіданні. Підвищення мінімальної заробітної плати в країні неминуче спричинить за собою перерахунок пенсій та інших соціальних виплат.

Як розповів фінансовий експерт Єгор Комов, українцям навряд чи варто сподіватися, що тепер вони заживуть заможно. Підвищення мінімалки дозволить лише самим малозабезпеченим верствам населення худо-бідно зберегти той рівень доходів, який у них почала з'їдати інфляція і подорожчання комунальних послуг.

Пенсіонери, у яких виконано вимогу щодо стажу (35 років для чоловіків і 30 років для жінок), можуть розраховувати на підвищення пенсії. Ймовірно, вважає аналітик, пенсії підвищать громадянам, яким вже виповнилося 65 років. Саме ці категорії пенсіонерів мають право на виплату в розмірі не менше 40 відсотків від офіційної мінімальної зарплати в країні.

Варто нагадати, що Володимир Зеленський розробив законопроект і направив його на розгляд ВР 6 серпня 2020 р, позначивши його, як невідкладний. Гарант рекомендував підвищити мінімалку до 5000 гривень. 7 серпня документ надійшов на розгляд комітету з питань бюджету.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Создатели сериала "Ведьмак" представили актера, который сыграет Эскеля

Читать всю статью

Мы в соцсетях