Gorozhanin.com.ua

В Україні хочуть позбавити виборчого права громадян, які не платять податків

Октябрь 24
17:03 2020

В Україні пропонують позбавити виборчого права громадян працездатного віку, які не платять податків. Таку революційну думку висловив глава Державної податкової служби Олексій Любченко, повідомляють на Faceboоk-сторінці ДПС України.

За словами голови податкової, на сьогодні в держреєстрі фізосіб значиться 44,1 мільйона чоловік. Правда не всі вони проживають на території, підконтрольній Україні. Однак 37,6 мільйона живуть на підконтрольній території.

За класифікацією ОНН на сьогодні в Україні є 34,6 мільйона економічно активного населення. Це люди у віці від 15 до 70 років. Усі вони гіпотетично могли б працювати. Однак лише 19,7 млн громадян, як свідчить статистика, отримують доходи. І лише 11,6 з них офіційно отримують зарплату, а отже і платять податки. До них ще можна додати 1,8 мільйона підприємців.

"Чому 11,6 млн осіб працюють, платять податки, ще 1,8 млн зайняли активну позицію і стали підприємцями, а мільйони людей навіть не подумали про роботу, не кажучи вже про податки", — запитує Олексій Любченко.

Тобто виходить, що 13,4 мільйона громадян утримують усіх інших, а найголовніше — саме вони наповнюють бюджет, кошти з якого потім витрачаються на всіх. Адже освіта, медичне обслуговування (яке все ж залишається частково безкоштовним) та інші бюджетні блага діляться порівну на всіх.В Україні хочуть позбавити виборчого права громадян, які не платять податків Змусити народ активніше шукати роботу і платити податки можна, прив'язавши наявність легальної роботи до виборчого права і бюджетного процесу. Іншими словами, хочеш брати участь у виборах і користуватися бюджетом нарівні з усіма — працюй офіційно і плати податки.

"Чому нам формують політику ті, хто десять років не платить податки. Людина ходить, голосує. Я проти. Це моя громадянська позиція. Хочеш користуватися соціальними стандартами? Плати податки і користуйся", — пропонує свою панацею Любченко.

Таким чином, якщо цю ідею підхопить влада, то вже у недалекому майбутньому значну частину українців можуть позбавити виборчого права.

Нагадаємо, тим часом підрахунок голосів на виборах до місцевих рад, які відбудуться вже завтра, 25 жовтня, буде непростим і доволі тривалим. Фахівці припускають, що чимало часу займе визначення бюлетенів на дійсність, підрахунок голосів, а також заповнення протоколів.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Баг в Windows 10 вызывает синий экран смерти

Читать всю статью

Мы в соцсетях