Gorozhanin.com.ua

В Україні дозволять використовувати російську мову, але перед цим її перейменують

Октябрь 01
00:27 2020

У партії «Слуга народу» виступили з дуже незвичайною пропозицією. Нардепи вважають, що російську мову в Україні необхідно визнати, але перед цим її слід перейменувати. Як же хочуть народні обранці тепер називати російську мову?

Людиною, що озвучила таку скандальну пропозицію про перейменування російської мови в Україні, став народний депутат від пропрезидентської фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Микита Потураєв. Він заявив, що в Україні необхідно російську мову перейменувати в «українську російську мову».

В ефірі телешоу «Хард з Влащенко» Микита Потураєв заявив, що російська мова, якою розмовляють громадяни України, кардинально відрізняється від російської мови в Росії. З цієї причини, нардеп пропонує затвердити термін «українська російська мова» і дозволити нею розмовляти на території нашої країни.В Україні дозволять використовувати російську мову, але перед цим її перейменують За словами народного обранця, в подальшому, якщо дозволити «українській російській мові» розвиватися, то в середньостроковій або довгостроковій перспективі віна набуде статусу окремої мови.

Микита Потураєв зізнався, що вдома з рідними розмовляє російською мовою, але він не згоден, що ту мову, яка є для нього рідною і звичною, слід називати російською, оскільки по-російськи говорять в Росії. А в Україні — це «українська російська мова». Ось так висловив свою точку зору нардеп, перебуваючи в студії програми.

Нагадаємо, раніше Ірина Фаріон з трибуни Верховної Ради звернулася до російськомовних громадян України. Політик заявила, що «прийшла їх знищувати» …

Share

Статьи по теме

Последние новости

Смышленые попугаи научились играть в волейбол и теперь набирают армию болельщиков в Сети

Читать всю статью

Мы в соцсетях