Gorozhanin.com.ua

“Укрзалізниця“ скасувала зупинки потягів у деяких містах Західної України: що відбувається

Август 01
14:28 2020

З 3 серпня "Укзалізниця" тимчасово припиняє залізничне сполучення з деякими містами на заході України. Таке рішення головного перевізника країни продиктоване тим, що міста, які потрапили під заборону, опинилися в так званій "червоній зоні". Власне, тому заборона і виникла.

Містами-невдахами виявилися Луцьк і Тернопіль. Саме там потяги з 3 серпня не зупинятимуть. Відповідно, ні зійти з поїзда у цих містах, ні сісти там на нього буде неможливо. "Укрзалізниця" попередила про це на своїх інтернет-ресурсах.

"Укрзалізниця" з 3 серпня тимчасово скасовує зупинку низки поїздів далекого сполучення в Луцьку і Тернополі. Це пов'язано з посиленням карантинних заходів у зазначених містах", — повідомляють у Facebook компанії.

Компанія також дає список рейсів, на яких діятимуть ці обмеження. Це, зокрема, такі поїзди: №41/42 сполученням Дніпро-Трускавець, №98/97 Ковель-Київ, №88/87 Ковель-Новоолексіївка, №12/11 Одеса-Львів, №81/82 Київ-Ужгород, №49/50 Київ-Трускавець, № 136/135 Чернівці-Одеса, №108/107 Одеса-Ужгород, №110/109 Львів-Херсон, №86/85 Львів-Новоолексіївка, №715/716 Київ-Львів.

“Укрзалізниця“ скасувала зупинки потягів у деяких містах Західної України: що відбувається

У повідомленні також йдеться, що всім пасажирам, які заздалегідь придбали квитки в ці міста або з цих міст, повернуть їхню повну вартість.

"Зупинка по вказаних станціях буде відновлена після отримання рішень регіональних комісій щодо ослаблення карантинних заходів у Луцьку та Львові", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Укрзалізниця" обіцяла з 1 серпня відновити всі рейси поїздів, однак з одним застереженням: якщо буде попит на ці рейси.

Share

Статьи по теме

Последние новости

«У них были выборы без выборов: в Запорожье провели акцию в поддержку протестующих в Беларуси, — ФОТОРЕПОРТАЖ

Читать всю статью

Мы в соцсетях