Gorozhanin.com.ua

Українець у Mercedes скрутив 525 000 км пробігу

25 сентября
09:29 2020

В Україні, як і в будь-якій країні світу, продавці б/в автомобілів заради наживи часто скручують пробіг. Зазвичай скручують 30-50 тис. км. Однак, іноді цифри можуть бути зовсім іншого порядку. Експерти сайту Obozrevatel знайшли в Мережі Mercedes, у якого скрутили 525 000 км пробігу.

На одному з популярних українських автосайтів на продаж виставили Mercedes E-Class 2011 випуску з пробігом 155 000 км. На одометрі приблизно такий же пробіг — 148 200 км.

Перевірка по базах даних показала, що насправді пробіг у цього автомобіля 682 тис. км.

Українець у Mercedes скрутив 525 000 км пробігу
Але насправді у цього «мерса» могли скрутити ще більше кілометрів. Чому ми так думаємо? Тому, що перевірку по базах провели кілька років тому.

Раніше стало відомо, що у Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає введення адміністративної відповідальності за скручування пробігу у автомобілів. Штрафувати будуть не тільки автомобілістів, але і тих осіб, які пропонують послуги зі зміни показника одометра.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У столиці адвоката і брокера викрили у привласненні та продажі квартири за $230 тисяч

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY