Gorozhanin.com.ua

Українцям розповіли, як і до якої дати ще можна оформити житлову субсидію — три способи

Октябрь 26
08:04 2020

Українцям розповіли, як можна оформити житлову субсидію, при цьому не наражаючи ні себе, ні оточення на додаткову небезпеку.

Незважаючи на те, що опалювальний сезон в Україні вже стартував, субсидію на оплату комунальних послуг в цьому сезоні все ще можна оформити. Це можна зробити до 15 грудня. При цьому зовсім не обов'язково (а в нинішніх умовах навіть небажано) оббивати пороги служб соцзахисту. Усе можна зробити дистанційно.

Це не означає, що служби соцзахисту зовсім не проводитимуть прийом людей. У разі крайньої необхідності туди можна прийти, однак прийматимуть лише за попереднім записом.

Українцям розповіли, як і до якої дати ще можна оформити житлову субсидію - три способи При цьому Мінсоцполітики закликає громадян скористатися іншими способами подачі документів.

Таких способів три:

  • Їх можна відправити поштою, як, власне, вже було і до цього.
  • Для оформлення документів можна скористатися онлайн-сервісом Мінсоцполітики. В цьому випадку Мінсоцполітикі просить молодих громадян допомогти своїм літнім родичам і сусідам, які поки не дружать з інтернет-технологіями.
  • Ще один спосіб, який є винаходом цього року — дистанційна поштова скринька. У таку скриньку можна покласти як заяву на субсидію, так і написану скаргу або пропозицію. Виймати накопичену там кореспонденцію обіцяють кожні 2-3 години.

Нагадаємо, раніше ми опублікували докладний алгоритм, як можна оформити субсидію на комунальні платежі онлайн. Для цього потрібно мати напоготові кілька документів. Нічого складного в такому оформленні немає.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Сливал врагу информацию: СБУ задержала командира Нацгвардии за госизмену

Читать всю статью

Мы в соцсетях