Gorozhanin.com.ua

Українці вимагають повернути Супрун на місце міністра охорони здоров’я

Март 27
15:07 2020

Уляна Супрун, колишня очільниця Міністерства охорони здоров’я, може повернутись на свою посаду. Відповідну петицію було створено на офіційному сайті президента України.

Наразі петицію про поновлення Уляни Супрун на посаді глави МОЗ підписали вже понад 17 тисяч людей. Для того, щоб петицію розглянув президент України Володимир Зеленський, вона має набрати щонайменше 25 тисяч голосів.

В тексті ініціативи йдеться про те, що в час епідемії коронавірусу в Україні держава потребує на посаді МОЗ справжнього фахівця.

“В час, коли Україна стоїть на порозі епідемії CoVid-19, ми як ніколи, потребуємо на посаді міністра охорони здоров’я фахівця своєї справи. Такого рівня, як колишній міністр – Уляна Супрун. Наша медицина, безумовно, була б у набагато кращому стані, якби новий уряд не блокував продовження медичної реформи, започаткованої Супрун. Цей час, на жаль, згаяно. Але зараз, в час небезпечного виклику, ми повинні вимагати у влади повернення Уляни Супрун в крісло міністра”, – йдеться в тексті петиції.

Нагадаємо, раніше нинішній глава МОЗ Ілля Ємець назвав українських пенсіонерів “трупами” та закликав витрачати гроші на живих.

The post Українці вимагають повернути Супрун на місце міністра охорони здоров’я appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Tencent инвестирует $70 млрд в развитие новой технологической инфраструктуры

Tencent инвестирует $70 млрд в развитие новой технологической инфраструктуры

Читать всю статью

Мы в соцсетях