Gorozhanin.com.ua

“Україна виставлена на аукціон”: Тимошенко звинуватила Зеленського у продажу країни

Февраль 15
16:27 2020

Юлія Тимошенко у своєму останньому виступі жорстко звинуватила президента Володимира Зеленського в захопленні влади. В ефірі телеканалу “Наш” політик відстоювала право українців на землю і заявила, що українців разом з їх правами “викинули на металобрухт”. Так Тимошенко продемонструвала своє категоричне ставлення до процесу відкриття ринку землі в Україні.

За словами Юлії Володимирівни, Україна виставлена на аукціон, і зупинити його зможе тільки президент.

“Він не оголошує сьогодні референдум, тому що знає: 75% народу проголосують проти продажу землі, а значить, він служить не народу, не виконує зобов’язання”, – заявила Тимошенко.

За словами політика, якщо законопроект про відкриття ринку землі підпишуть у Верховній Раді, то Україна втратить свій суверенітет в цей момент. Юлія Володимирівна всіляко не хоче цього допустити і при будь-якому зручному випадку демонструє свій протест.

Минулого тижня Юлія Тимошенко блокувала трибуну Верховної Ради і в цей час поранила собі руку. У процесі вона поламала мікрофон спікера Ради Дмитру Разумкову, який коштує 2 тис. доларів.

Раніше Юлія Тимошенко вже не раз блокувала трибуну Верховної Ради через законопроект про відкриття ринку землі. Тоді Тимошенко вимагала відкласти розгляд земельних законопроектів і зробити засідання аграрного комітету відкритим.

The post “Україна виставлена на аукціон”: Тимошенко звинуватила Зеленського у продажу країни appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Кальянная с шестом в дворце Путина породила шутки, мемы, фотожабы и анекдоты про Геленджик

Читать всю статью

Мы в соцсетях