Gorozhanin.com.ua

У МВС розповіли, що робити, якщо викрали автомобіль

Сентябрь 29
12:29 2020

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко закликав автомобілістів, у яких викрали машини, ні в якому разі не погоджуватися на умови зловмисників і не викуповувати їх. Про це йшлося 28 вересня на брифінгу, присвяченому роз'ясненню нового закону про відповідальність за викрадення транспортних засобів.

За словами Геращенко, якщо автомобілісти погоджуються викуповувати викрадені машини, то це тільки заохочує злочинців. В результаті кількість викрадень збільшується.

Заступник міністра закликав українців, у яких викрали авто, відразу повідомляти про це в поліцію. Крім того, він порекомендував автомобілістам страхувати машини на їх повну вартість. Завдяки цьому не потрібно буде погоджуватися на умови зловмисників.

Раніше стало відомо, що в Києві затримали учасників злочинної групи, які кілька років займалися угонами дорогих автомобілів. Тільки в 2020 році вони викрали, як мінімум, 15 машин.

Вони пропонували власникам викупити авто за 30-40% від його вартості. Якщо автомобілісти не погоджувалися, то злочинці тоді розбирали машину, а потім продавали. Центр розборки у них знаходився в Луцьку.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Где идет война в Карабахе 25 октября, последние новости про бои Армении и Азербайджана

Читать всю статью

Мы в соцсетях