Gorozhanin.com.ua

Три типи людей, яким не загрожує коронавірус: приємна новина від імунологів

Август 01
16:36 2020

Коронавірус швидко передається від людини до людини, проте заражаються після контакту з хворим лише деякі. Виходить, що небезпечна інфекція поводиться досить вибірково. У чому полягає ця вибірковість, розповіли вчені, які з'ясували, що деякі типи людей не схильні до даного захворювання.

Перша категорія людей, для яких коронавірус потенційно безпечний, Це ті, кому пощастило мати потужний вроджений імунітет. Якщо доза коронавірусу відносно невелика, то така людина в більшості випадків залишається здоровим після контакту з хворим пацієнтом.

Три типи людей, яким не загрожує коронавірус: приємна новина від імунологівЛюди, які до початку епідемії перехворіли іншими сезонними коронавірусними інфекціями (звичайні ГРВІ), то у них часто спрацьовує крос-реактивність захисних сил, імунітет не пропускає в організм подібну інфекцію. Миттєво активізується раніше придбаний імунну відповідь, який або захистить організм від коронавірусу, або дозволить швидко блокувати розмноження інфекції в клітинах.

У людей, організм яких відрізняється відносно міцним здоров'ям і не схильний до утворення тромбів, або не заражається коронавірусом, або переносить хворобу в безсимптомній формі. В результаті формується специфічний імунітет проти коронавірусу.

Варто відзначити, що стан імунної системи людини може відрізнятися навіть протягом дня. У зв'язку з цим, не варто сподіватися, що раз вам досі вдавалося уникати хвороби, то можна забути про заходи безпеки.

Нагадаємо, оновлена статистика МОЗ станом на ранок 1 серпня показала значний приріст числа людей, у яких виявлена коронавірусна хвороба. Показники COVID-19 в Україні продовжують вселяти жах.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Наводнения в Китае: жертвами стали не менее шести человек

Читать всю статью

Мы в соцсетях