Gorozhanin.com.ua

“Тоді сталося таке, про що я говорити не хочу”: Кошовий розповів про поїздку Зеленського в Оман

07 мая
15:42 2020

Євген Кошовий, відомий український комік, колишній колега та друг президента України Володимира Зеленського, розповів про скандальну поїздку глави держави в Оман. Про це Кошовий розповів в програмі головного редактора видання “Гордон”.

Спочатку Євген Кошовий заявив, що взагалі не хоче обговорювати поїздку Зеленського в Оман, однак врешті дав деякі коментарі з цього приводу.

“Чесно, я тобі так скажу: він доросла людина. І він прекрасно розуміє, напевно, що він робить. Тому я вказувати не збираюся. Таке, знаєш, дуже суперечливе, з підковирочкою, питання. Тому не хочу це обговорювати. Тоді сталося таке, про що я говорити не хочу. Ось і все”, – розповів Кошовий.

Він також зазначив, що раніше в більшості випадків він разом із Зеленським та їхніми сім’ями відпочивали разом.

Що ж стосується Оману, Кошовий запевняє, що нічого про це не знав.

“Ми не ділилися планами один з одним (про Оман, – ред.). Намагалися приділити час своїм сім’ям. Я про це теж не знав”, – сказав він.

Нагадаємо, також під час перебування глави держави в Омані стало відомо про одночасну присутність там Зеленського і літака Медведчука.

The post “Тоді сталося таке, про що я говорити не хочу”: Кошовий розповів про поїздку Зеленського в Оман appeared first on Today.ua.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Якими мають бути укриття у школах і садочках — вимоги ДСНС

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY