Gorozhanin.com.ua

Тимошенко вступила в діалог з Порошенко: “Заради успіху на виборах…”

Май 28
13:34 2020

Юлія Тимошенко зі своєю партією “Батьківщина” активно відновлює контакти з політичною партією Петра Порошенка. Колишні союзники, а потім вороги, знову можуть об’єднатися проти чинної влади, так як обидва знаходяться в рівних умовах. Після минулорічних виборів між політиками назрів серйозний конфлікт і їх спілкування припинилося. Але незабаром все може змінитися.

У жовтні 2020 року в Україні повинні пройти місцеві вибори, куди будуть балотуватися партії всіх “старих” політичних лідерів – Петра Порошенка, Юлії Тимошенко, Олега Ляшка та інших. Посилаючись на джерела в “Батьківщині”, Тимошенко потрібен пошук союзників заради успіху на виборах і максимального відтоку голосів від кандидатів-ставлеників Володимира Зеленського.

“У них з Порошенко прямо зараз нема за що воювати. На місцевих виборах у них особливих перетоків немає, а загальний ворог — Зеленський. Юлія Володимирівна хоче реваншу”, — повідомляє джерело.

Зазначається, що підготовка до виборів у “Батьківщині” йде за двома напрямками. Перший – креативне стратегування, яким займається зі штабом сама Тимошенко. Другий – кадровий відбір, зустрічі з регіональними організаціями, пошук кандидатів і союзників. В якості кандидата в мери Києва від Юлії Тимошенко розглядається кандидатура голови київської міської організації партії Віталія Нестора.

Раніше повідомлялося, що Марина Порошенко навіть після закінчення каденції Петра Порошенка продовжує вести активну гуманітарну роботу і в період карантину допомагає лікарням і медикам, які лікують коронавірусних хворих.

The post Тимошенко вступила в діалог з Порошенко: “Заради успіху на виборах…” appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Запорожье задержали группу людей, которых подозревают в производстве амфетамина

В Запорожье задержали группу людей, которых подозревают в производстве амфетамина

Читать всю статью

Мы в соцсетях