Gorozhanin.com.ua

Теща Порошенко померла від коронавіруса

Ноябрь 11
09:53 2020

Теща екс-президента України Петра Порошенка 10 листопада померла від коронавіруса. 84-річна мати Марини Порошенко Людмила Переведенцева довгий час перебувала в лікарні у важкому стані, і у вівторок її життя обірвалося. Про горе у своїй родині Петро Порошенко повідомив на Facebook.

У цьому році це вже третя трагедія в родині Порошенко. У червні у віці 84 років помер батько Петра Порошенка, Олексій Іванович. У серпні на 88 році життя помер батько Марини Порошенко, Анатолій Переведенцев.

"Коли йдуть в інший світ батьки, ми перестаємо бути дітьми. В цьому році ми з Мариною осиротіли. У червні пішов мій тато. Потім в серпні — тато Марини. Сьогодні перестало битися серце Мариніної мами. Вічна їй пам'ять … Дорогі наші батьки, молимо Бога за ваш спокій в Царстві Небесному, а нам хай дасть сил подолати невимовний біль розставання ", — написав Порошенко.

Сам Петро Порошенко також в жовтні перехворів коронавірусом разом з однією з дочок. Екс-президент два тижні перебував у лікарні у важкому стані і на щастя, медики врятували йому життя.

Ще раніше Порошенко говорив українцям, що не варто ставитися до тих, хто важко переносить хворобу з позиції статистики, адже будь-хто з рідних може несподівано захворіти цією хворобою.

"Моя позиція: ми могли зробити з березня набагато більше разом. І не зробили. І тому значна частина українців або помруть, або залишаться інвалідами. Лікарі вам розкажуть, які наслідки, якщо не провести якісну реабілітацію. Скільки триває запалення легенів, після того, як отримали негативний тест", — говорив Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко закликав владу поповнити коронавірусний фонд відсутніми 38 мільярдами гривень.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Обновление красных карантинных зон: какая ситуация в Днепре и области

Читать всю статью

Мы в соцсетях