Gorozhanin.com.ua

Свято 9 серпня: в Пантелеймонів день потрібно молитися про здоров’я і зцілення

Август 09
09:56 2020

9 серпня Православна церква молиться в пам'ять про Пантелеймона-цілителя. Святому моляться про дарування здоров'я і зцілення не тільки для себе, але і для рідних і близьких людей.

Святий Пантелеймон-цілитель зціляв хворих від найважчих недуг. Про його цілющі дарі знали багато людей, які йшли до Пантереймона нескінченним потоком. Врачуватель допомагав всім знайти здоров'я і радість життя, проповідував Слово Боже і віру в Ісуса Христа.

Після смерті Пантелеймона, люди звертаються до нього з молитвою, просячи про зцілення. Віруючі розповідають, що святий не залишає щирі молитви, що йдуть від серця, без уваги.

З давніх-давен в Пантелеймонов день заборонялося займатися важкою фізичною працею. У народі говорили, що той, хто порушить заборону, буде цілий рік залучати біди і неприємності.

У день пам'яті Пантелеймона-цілителя слід накрити стіл і покликати в будинок гостей. Обов'язково варто спекти пироги з капустяною начинкою, пригостити ними дітей, людей похилого віку і бідних, щоб святий Пантелеймон дарував здоров'я для всієї сім'ї.

Свято 9 серпня: в Пантелеймонів день потрібно молитися про здоров'я і зцілення Народні прикмети 9 серпня

  • Коники голосно скрекочуть і стрибають — до теплої і ясної погоді.
  • Мурахи почали закладати входи в мурашник — до швидкого похолодання і дощів.
  • Листя на капусті в городі почали завиватися — до ранньої і холодної осені.

Іменинники 9 серпня: Амвросій, Герман, Іван (Іван), Клим, Макар, Мефодій, Наум, Микола, Пантелей, Пантелеймон, Платон, Сава, Анфіса.

Нагадаємо, раніше синоптики Укргідрометцентру оновили прогноз погоди на середину серпня 2020. Замість спеки українців чекає зовсім інша погода.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Microsoft станет поставщиком облачных технологий для телекоммуникационных компаний, поддерживающих стандарт 5G

Читать всю статью

Мы в соцсетях