Gorozhanin.com.ua

Страйк шахтарів у Кривому Розі зупинять: на поступки гірникам не підуть, акція втрачає сенс

Сентябрь 26
11:08 2020

Керівництво Криворізького залізорудного комбінату, власниками якого є олігархи Рінат Ахметов та Ігор Коломойський, знайшли спосіб зупинити страйк шахтарів, які відмовилися виходити на поверхню, вимагаючи поліпшення умов праці і підвищення заробітної плати.

Протестувальників шахтарів спробували «задобрити», їм запропонували підняти зарплату на 10 відсотків, на що працівники однієї з найважчих і найнебезпечніших у світі професій відповіли відмовою. Тоді комбінат Ахметова і Коломойського вирішив просто звільнити незговірливих гірників, які вже 24 дні знаходяться глибоко під землею, оскільки доведені до відчаю.

В адміністрації КРЗК заявили, що шахти, працівники яких не хочуть підніматися на поверхню, будуть закриті через їх «незаконне блокування гірниками». Ідеться про шахти Батьківщина, Тернівська, Жовтнева, Гвардійська.

Відзначимо, що домовитися з шахтарями, які з 2 вересня 2020 року оголосили акцію протесту і відмовилися підніматися на поверхню, керівництво підприємства не змогло. Запропоновані умови не влаштували шахтарів, і вони продовжили акцію протесту. На даний момент під землею залишаються 117 гірників.Страйк шахтарів у Кривому Розі зупинять: на поступки гірникам не підуть, акція втрачає сенс Недовго думаючи керівництво величезного комбінату, що належить Ахметову і Коломойському, оголосила про зупинку функціонування шахт і скорочення робочих місць, щоб «мінімізувати втрати». Страйкуючих гірників просто звільнять …

На самому початку страйку під землею залишилися 400 шахтарів, у багатьох з них за час знаходження в нелюдських умовах під землею погіршився стан здоров'я, через що їх в спішному порядку підняли на поверхню і госпіталізували.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що слідом за страйком шахтарів у Кривому Розі акції протесту анонсували ще цілий ряд підприємств. Але чи підуть на це незадоволені умовами праці та невиплатою зарплат люди, дивлячись на сумний приклад гірників КЗРК?

Share

Статьи по теме

Последние новости

Где идет война в Карабахе 25 октября, последние новости про бои Армении и Азербайджана

Читать всю статью

Мы в соцсетях