Gorozhanin.com.ua

Сніжана Єгорова висунула Зеленському нове звинувачення: “Ви нечесна людина, для вас закони не писані“

Сентябрь 29
12:29 2020

Телеведуча Сніжана Єгорова опублікувала нове відеозвернення до президента Володимира Зеленського на своєму YouTube-каналі, в якому звинуватила його в поганій організації навчального процесу під час карантину, в прийнятті "антинародних" законів для України, і недоцільній розтраті коштів з "коронавірусного" фонду.

Також Єгорова нагадала, що Зеленський обіцяв покинути свій президентський пост у разі порушення закону. Як відомо, він не задекларував свої доходи від продажу ОВДП, вартість яких перевищувала 50 прожиткових мінімумів, хоча за законом мав повідомити про зміни в майновому стані протягом 10 днів з моменту покупки і продажу ОВДП.

За її словами, освічені люди давно зрозуміли, що Зеленський не до кінця чесний з українцями і "закони для нього не писані".

"Швидше за все, ви отримали фінансові преференції від попередньої влади. А ми, українці, думали, що буде здійснюватися правосуддя. Замість цього ми спостерігаємо, як ви, Володимире Олександровичу, проводите свою передвиборчу кампанію. Відповідно до закону, вона ще не почалася для інших кандидатів . Не дивлячись на те, що ви нечесна людина, для вас закони не писані ", — зазначила Єгорова.

"Ми всі в одному човні. І ви, як капітан корабля, який тоне, повинні усвідомлювати, що ми всі в одному човні, і люди на нижніх палубах вже тонуть. Вода вже дійшла до пасажирів середнього класу, а у вас на верхніх палубах ще танцюють жінки в хутрі … ", — з сарказмом звернулася Єгорова до Зеленського.

Раніше Сніжана Єгорова заявила про те, що Україна вже нібито продана приватній компанії в США, і хто з українських політиків до цього причетний.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Где идет война в Карабахе 25 октября, последние новости про бои Армении и Азербайджана

Читать всю статью

Мы в соцсетях