Gorozhanin.com.ua

“Слуга народу” відмовляється від нових облич і буде “прикормлювати” старі: “Ми бачимо, що це не дуже працює”

Июнь 21
09:12 2020

Партія “Слуга народу” змінює філософію свого формування, і тепер у ній можуть з’явитися “старі обличчя”. Таку “наживку” закинув суспільству глава парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

“Вже немає ось цього, як казали, “нове обличчя, нова людина, вона розбереться” та інше. Ми просто бачимо, що це не дуже працює в складних системах”, – заявив Арахамія в ефірі каналу “112 Україна”.

Таким чином, партія “Слуга народу” ще раз побічно підтвердила, що відчуває кадровий голод. Стратегія “нових облич” у владі не виправдала себе. Що з цього вийшло, вже видно з парламентської фракції “Слуги народу” і двох урядів, які показали, м’яко кажучи, не дуже ефективну роботу. З набору випадкових людей вийшла млява суміш господарської недосвідченості і політичної недалекоглядності з людьми, які відверто прийшли у владу лобіювати власні інтереси.

Очевидно, голову парламентської фракції уповноважили зробити таку публічну заяву, щоб суспільство було готове до появи старих політиків у складі “слуги” і не ставило зайвих запитань.

“Наше джерело повідомляє, що в партію СН зараз будуть "пхати" старих політиків, а отже необхідно це аргументувати перед електоратом”, – повідомляє телеграм-канал “Легітимний”.

Ймовірно, саме так і буде. І не виключено, що незабаром Україна побачить біля керма влади тих, кому вже давали покермувати раніше. Цікаво буде дізнатися, хто готується стати під прапори “слуги”. До речі, поява колишнього прем’єра Олексія Гончарука в ефірі у Савіка Шустера говорить про те, що процес уже пішов. Хоча Гончарук ще недавно вважався “новим обличчям”, але тепер вже і його можна віднести до старих. Цікаво, кого ще “впишуть” у владу під цим новим трендом?

Нагадаємо, раніше Давид Арахамія розповідав, чому прожитковий рівень не можна підняти відразу, а потрібно робити це поетапно.

The post “Слуга народу” відмовляється від нових облич і буде “прикормлювати” старі: “Ми бачимо, що це не дуже працює” appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Операторы назвали реальную скорость работы 5G-интернета

Читать всю статью

Мы в соцсетях