Gorozhanin.com.ua

Ситуація в Білорусі: чому в країні, де розгораються протести, пропав Інтернет

Август 11
22:08 2020

Ситуація в Білорусі, схоже, виходить з-під контролю влади. Практично по всій території країни пропав доступ в Інтернет, неможливо скористатися соцмережами і мессенджерами. «Ліг» навіть сайт президента. Олександр Лукашенко зробив заяву.

Три дня в Білорусі немає можливості доступу у всесвітню павутину. Причому, місцеві ЗМІ повідомляють, що серйозні проблеми відзначаються по всій країні. Громадяни країни виявилися відрізаними від соціальних мереж і мессенджерів. З території інших країн відкрити сайти з доменом .by теж не виходить. Не працює навіть офіційний сайт президента Білорусі president.gov.by. Портал найбільшого державного інформаційного агентства БЕЛТА також не вантажиться. Популярний в Білорусі TUT. BY — рупор місцевої опозиції відзначає різке обмеження пропускної здатності. Ситуація в Білорусі: чому в країні, де розгораються протести, пропав Інтернет Варто відзначити, що раніше на Державному телеком-операторі Белтелеком заявили, що масовані кібератаки привели до збоїв в роботі Мережі в Білорусі. Зв'язок обіцяли відновити ще 10 серпня, однак проблема так і не вирішена. Ситуація тільки погіршилася.

Олександр Лукашенко, який знову переміг на президентських виборах, сказав, що влада не обмежувала доступ громадян до Мережі. Президент Білорусі заявив, що проблеми зі зв'язком створили з-за кордону.

Нагадаємо, раніше Олександр Лукашенко звинуватив в організації антиурядових виступів європейські країни. Крім того, білоруський лідер назвав протестуючих «вівцями», якими дехто з-за кордону вже почав керувати.

Share

Статьи по теме

Последние новости

«Марш героев» в Минске: силовики опять жестко задерживают протестующих (Видео)

Читать всю статью

Мы в соцсетях