Gorozhanin.com.ua

Шмигаль розповів, як виросла середня зарплата в Україні: такого не було і до коронакризи

Ноябрь 02
14:39 2020

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook розповів про небувале зростання середньої зарплати. Очільник уряду каже, що такої середньої платні в Україні не було від початку 2020 року – навіть у період до коронакризи.

У вересні середня зарплата стала більшою на 5%, ніж була у серпні, і становила майже 12 тисяч гривень. Він також називає основні чинники такого зростання: підвищення мінімалки, яке автоматично потягнуло за собою підвищення всієї сітки зарплат, а також відновлення активності на ринку зайнятості.

Шмигаль розповів, як виросла середня зарплата в Україні: такого не було і до коронакризи

Шмигаль також говорить про відчутне зростання будівельної галузі, яка є одним з індикаторів стану економіки країни. Тут зростання порівняно з серпнем склало 18,3%, а проти вересня минулого року – 12,5%.

"Ключовою причиною такого росту було значне збільшення обсягу будівництва "інженерних споруд" (тобто будівництва доріг у межах програми Президента "Велике будівництво"). Такі цифри – це свідчення, що програма дійсно ефективна та стимулює відновлення економіки", — пише Шмигаль.

Прем'єр також нагадує про зменшення державного боргу на 2,3 мільярда доларів порівняно із серпнем. Щоправда, цифра того, що маємо ще віддати, відверто лякає. На нашій державі ще висить борг у 83 мільярди в американській валюті.

Крім того, він звітує про позитивні зрушення в реформованій компанії "Укрспирт", яка за рік збільшила свій прибуток на 63%.

Шмигаль розповів, як виросла середня зарплата в Україні: такого не було і до коронакризи

Нагадаємо, Денис Шмигаль заявив, що українцям для більш-менш нормального життя має вистачити зарплати в 15 тисяч гривень. Він каже, що уряд поставив перед собою таке завдання і планомірно до нього йде.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Легенду Natus Vincere заблокировали на Twitch

Читать всю статью

Мы в соцсетях