Gorozhanin.com.ua

Школи в Україні закриють на карантин, інакше директорам загрожує в’язниця — Міносвіти

10 сентября
17:02 2020

Як би батьки і вчителі не пручалися закриттю шкіл і переведенню дітей на дистанційне навчання, нічого не вийде. У МОН пригрозили директорам кримінальною відповідальністю за порушення карантину.

У Міністерстві освіти України виступили з нагадуванням, в якому говориться, що за порушення карантинних вимог, прийнятих урядом, директори шкіл несуть «цивільну, адміністративну або кримінальну відповідальність відповідно до законодавства (стаття 80 Закону України від 19.11.1992 № 2801-XII« Основи законодавства України про охорону здоров'я»)» Школи в Україні закриють на карантин, інакше директорам загрожує в'язниця - Міносвіти У листі Міносвіти наголошується, що відповідно до текстів статей Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил карантину посадовими особами тягне за собою штрафні санкції в розмірі до 5000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У разі смерті школяра, що заразився коронавірусом в навчальному закладі, коли школа повинна була бути закритою на карантин, то вони будуть нести кримінальну відповідальність і ризикують бути засудженими на строк позбавлення волі від 3 до 5 років.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Тернополі, який за кількістю хворих коронавірусів потрапив в «червону зону», вчителі та батьки в буквальному сенсі збунтувалися. Люди вимагають незважаючи на епідемії дозволити дітям відвідувати школи і дитячі садки. Директори шкіл та керівники дошкільних закладів пішли їм назустріч, відмовившись оголосити карантин.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    ДТП с пострадавшими на Новых Домах: полиция выясняет обстоятельства аварии, — ФОТО

ДТП с пострадавшими на Новых Домах: полиция выясняет обстоятельства аварии, — ФОТО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY