Gorozhanin.com.ua

Що потрібно їсти на сніданок, щоб прискорити ріст волосся: медики назвали ТОП-3 продукти

03 ноября
11:09 2020

Здоров'я волосся залежить від трьох головних чинників — віку, генетики і дієти. Якщо перші два фактори від нас не залежать, то налагодити повноцінний раціон харчування в наших силах. У першу чергу варто звернути увагу на те, що ви їсте на сніданок. Від цього залежить не тільки ваше самопочуття і настрій на цілий день, але і здоров'я волосся. Медики порадили, які три головних продукти потрібно включити в щоденний сніданок, щоб прискорити ріст волосся.

Яйця

Яйця містять біотин, тому цей продукт на сніданок має подаватися обов'язково. Дослідники з Медичної школи Університету Луісвіла проаналізували клінічні випробування зв'язку між біотином і ростом волосся, і зробили висновок, що поганий ріст волосся пов'язаний з дефіцитом біотину (вітамін з групи В). Він відповідає за здоров'я шкіри, нігтів, волосся. Крім яєць біотин міститься також у печінці, горіхах, бобових, бананах, грибах, зернових.

Шпинат

Що потрібно їсти на сніданок, щоб прискорити ріст волосся: медики назвали ТОП-3 продукти Шпинат містить велику кількість вітаміну А, який стимулює ріст волосся. Дослідники з Університету штату Огайо прийшли до висновку, що вітамін А "активує стовбурові клітини волосяних фолікулів". Цей вітамін бере безпосередню участь в утворенні шкірного сала.

Авокадо

Це джерело корисних рослинних жирів і вітаміну Е, який для здоров'я волосся просто незамінний. На думку вчених, вітамін Е — потужний антиоксидант, а однією з причин випадіння волосся може бути низький рівень антиоксидантів. Якщо приймати щодня по 100 мг вітаміну Е, то ріст волосся за місяць збільшиться в середньому на 34%.

Раніше повідомлялося, які продукти корисно їсти для здоров'я печінки, якщо з цим органом є проблеми.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Киеве на Оболони начался ремонт подземного перехода, — ФОТО

В Киеве на Оболони начался ремонт подземного перехода, — ФОТО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY