Gorozhanin.com.ua

Савченко “на крилах“ показала унікальні куточки України і нарвалася на тролінг в Мережі

Сентябрь 01
11:31 2020

Народний депутат Надія Савченко проїхалася по різним куточкам України, опублікувавши на Facebook відповідні фото. Знімки нардепа на фоні українських степів, гір, моря і лісів не залишили байдужими користувачів Мережі.

Вона зазначила, що подорожувала по заповідникам Херсонщині, де відвідала солоні озера, Олешківські піски і Асканію Нову. В даних місцях Савченко фотографувалася в блакитній сукні і в чалмі з хустки на голові.

Найбільше уваги привернуло до себе фото, зроблене в селі Мигія, Миколаївської області, де Савченко позувала з металевими крилами на фоні водойми.

"Я ангел, чесно … Просто на мітлі реально швідше", "Крила маленькі! Чи не наберуть підйомної сили для такої ж * пи. Як інженер кажу!", "Надя Люфтваффе", "А ви дійсно Надя голодували?", " чорний ангел "," Архангеліще надій "," Яка країна — такі й Люцифера ", — написали користувачі в коментарях.

Відвідавши різні куточки країни, Савченко вказала на проблеми, які існують в екосистемі України. Вона згадала про Лемурійське рожеве озеро, і про інші об'єкти, які потребують охорони від держави.

"Через перекриття і не подачу води до Криму страждає і екосистема неокупованої території України. З лиману пішла вода, засихає грунт і існує небезпека швидкого розмноження шкідника сарани, який почне знищувати рослинність степової зони Украіни.Одним словом, якщо людина не байдужа, крім відпочинку прекрасною туристичною Україною вона зауважує на її проблеми. Добре б, якби влада теж бачила і вирішувала ці глобальні проблеми, а не тільки вішала гасла на бордах про велике будівництво туристичної України ", — зазначила Савченко в своєму пості.

Раніше повідомлялося, що Надія Савченко хоче засадити Петра Порошенка за ґрати.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Легенду Natus Vincere заблокировали на Twitch

Читать всю статью

Мы в соцсетях