Gorozhanin.com.ua

Роботодавці будуть ходити по домівках співробітників: «Слуги» змінюють правила на ринку праці

Сентябрь 09
22:01 2020

Коронавірус миттєво перевів сотні тисяч українців на віддалену роботу. Щоб привести в порядок систему удаленку, депутати від партії «Слуга народу» придумали нові правила. Якщо запропоновані норми будуть прийняті, то готуйтеся показати роботодавцю своє робоче місце!..

Заради структуризації тих кардинальних змін на ринку праці, які відбулися у зв'язку з введенням карантину по коронавірус, депутати від президентської партії «Слуга народу» розробили нові правила. Нардепи пропонують дозволити роботодавцям офіційно оформляти контракти з співробітниками, які будуть працювати в віддаленому форматі.

При цьому, відповідальність ляже на роботодавця. У зв'язку з цим, керівник разом з представниками профспілки повинні будуть ознайомитися з умовами роботи віддаленого співробітника. Для цього роботодавець отримає право не просто дізнатися фактична адреса проживання найманого працівника, а й особисто оглянути його робоче місце. Роботодавці будуть ходити по домівках співробітників: «Слуги» змінюють правила на ринку праці Крім того, в законопроекті пропонують зобов'язати роботодавця організувати безпечну і комфортну роботу на дому. У законопроекті сказано, що віддалена робота можлива тільки в тому випадку, якщо у потенційного віддаленого співробітника є для цього всі необхідні навички і створені якісні житлово-побутові умови.

Перевіряти якість умов життя і праці віддаленного працівника мають право представники роботодавця за участю профспілкового органу, а також співробітники санітарного та пожежного нагляду.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україні загрожує жорсткий карантин, в ході якого більшість громадян переведуть на віддалену роботу.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Сервис Google Meet получил полезную функцию для видеозвонков

Читать всю статью

Мы в соцсетях