Gorozhanin.com.ua

Результати виборів в Білорусі: оприлюднені перші дані ЦВК

10 августа
09:26 2020

У Білорусі 9 серпня відбулося голосування за президента країни. У ЦВК оголосили перші результати виборів, згідно з якими, чинний глава країни Олександр Лукашенко лідирує з результатом 81,35%. Його головна опонентка Світлана Тіхановська набрала 8%.

Глава ЦВК Лідія Єрмошина закликала кандидатів, які програли в президенти "спокійно прийняти поразку, привітати переможця і не хвилювати маси".

Що дивно, так це те, що дані національного і незалежних екзит-полів, проведених під час голосування виборців, вийшли прямо протилежні. Якщо в національному рейтингу Лукашенко незаперечний лідер (79,7%), то за даними незалежного екзит-полу, перемагає Світлана Тіхановском з результатом 72,1%, а у Лукашенка — всього 13,7%. Зазначається, що Тіхановском обігнала Лукашенко в декількох районах Мінська і на двох ділянках в селищі Колодищі. Також кандидат в президенти перемогла на закордонних дільницях, набравши там 81% голосів.

Після оголошення результатів екзит-полів, де нібито перемагає Лукашенко, люди вийшли на протести, які поліція відразу ж почала розганяти. Проти людей на вулицях були кинуті тисячі силовиків і спецтехніка. По демонстрантах стріляли, проти них застосовували світлошумові гранати, всю ніч людей затримували і арештовували. Відомо щонайменше про одного загиблого на мітингу в Мінську. Результати виборів в Білорусі: оприлюднені перші дані ЦВК Підрахунок голосів ще триває. Остаточні результати виборів будуть оголошені в п'ятницю, 14 серпня.

Раніше повідомлялося, як Олександр Лукашенко голосував на виборчій дільниці у день виборів, і яку важливу заяву він зробив журналістам.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Сьогодні у Харкові тимчасово змінить рух трамвай № 8

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY