Gorozhanin.com.ua

Режим надзвичайної ситуації в Україні продовжили до кінця року: Кабмін затвердив нове рішення

Октябрь 28
21:45 2020

Погіршення епідемічної обстановки в Україні змусило Кабінет міністрів прийняти рішення про продовження режиму надзвичайної ситуації до кінця поточного року.

На засіданні уряду, яке відбулося в середу, 28 жовтня 2020 р, члени Кабміну прийняли рішення продовжити режим надзвичайної ситуації, для боротьби з пандемією COVID-19 до 31 грудня 2020.

«У зв'язку з продовженням терміну дії карантину виникла потреба у продовженні для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2020 року», — сказано в постанові уряду.Режим надзвичайної ситуації в Україні продовжили до кінця року: Кабмін затвердив нове рішення В уряді пояснюють, що продовження режиму надзвичайної ситуації дозволить органам влади задіяти відповідні ресурси для боротьби з поширенням COVID-19. В рамках ЧС МедСистема буде своєчасно надавати допомогу тим, кому не пощастило заразитися небезпечною інфекцією.

Даний режим також дозволяє оперативно інформувати громадян про ситуацію в населеному пункті, регіоні та країні. Що стосується життя суспільства, то громадянам ніхто не забороняє виходити з дому і не обмежує їх свобод і прав. По суті, режим НС необхідно для більш організованою і злагодженої роботи органів і систем держави, які задіяні в боротьбі з пандемією COVID-19.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні було зафіксовано рекордне число смертей від коронавіруса.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Главные новости 25 ноября в Запорожье и области в один клик

Читать всю статью

Мы в соцсетях