Gorozhanin.com.ua

Рейтинг Зеленського стрімко падає: президентові стали довіряти вдвічі менше українців

10 марта
08:02 2020

Рейтинг президента України Володимира Зеленського почав стрімко падати. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова.

Згідно з результатами опитування, якби президентські вибори проходили найближчим часом, Зеленського підтримали би лише 40% тих, хто пішов би голосувати.

“Якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, найбільше голосів отримав би Володимир Зеленський (40% серед тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме)”, – йдеться в повідомленні Центру Разумкова.

Також зазначається, що 15% респондентів проголосували б за Юрія Бойка, 13,5% – за Петра Порошенка, ще 10% опитаних віддали б голоси за Юлію Тимошенко.

Результати опитування свідчать, що в лютому 2020 року чинному президенту Володимиру Зеленському довіряють 51,5% українців. Недовіру главі держави висловили 41% респондентів. Соціологи зазначили, що рівень довіри до Зеленського був найвищим у вересні 2019 року. В цей період главі держави довіряли 79% громадян, і тільки 13,5% респондентів висловили недовіру.

Центр Разумкова проводив опитування з 13 по 17 лютого серед 2018 респондентів. Вік опитаних – від 18 років. Опитування проводилось у всіх регіонах України, за винятком анексованого Росією Криму та окупованих територій Донбасу.

Нагадаємо, раніше політичний експерт, директор Інституту трансформації майбутнього Олег Соскін заявив, що реальний рейтинг Зеленського сьогодні складає не більше 15%.

The post Рейтинг Зеленського стрімко падає: президентові стали довіряти вдвічі менше українців appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Харькове откроют пункт массовой вакцинации от коронавируса на главном стадионе города

В Харькове откроют пункт массовой вакцинации от коронавируса на главном стадионе города

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY