Gorozhanin.com.ua

Разумков розповів про підвищення зарплат нардепам: “Має бути гідний рівень”

Июнь 29
11:19 2020

Спікер українського парламенту Дмитро Разумков розповів про підвищення зарплат своїм колегам. Голова Верховної ради вважає, що зарплата народних депутатів, звісно, мала би бути більшою, проте зараз говорити про її підвищення не на часі, передає його позицію телеканал “112 Україна”.

“Я вважаю, що повинен бути гідний рівень оплати праці, але всіх. Мені здається, що при рівні тієї зарплати, яка є в державі, при рівні тієї мінімальної зарплати, яка є сьогодні у наших співгромадян, говорити про підвищення зарплати для народних депутатів, поки що зарано”, -заявив Разумков.

Він переконаний , що зростання загального рівня зарплат в Україні можливе лише за однієї умови – зростання ВВП. Звісно, цьогоріч через коронавірус будуть зовсім не ті цифри, яких би нам усім хотілося.

Отже, сьогодні депутатам говорити про збільшення своєї платні – не тільки недоречно, а ще й не етично. При цьому зарплати депутатів привязані до деяких економічних показників. І вони цьгоріч, принаймні, ні в кого з народних обранців не стали менші, а навіть трохи зросли.

“Моя зарплата за рік зросла на 3000 гривень, тому що є індексація. Однак, сьогодні піднімати питання про якесь значне зростання зарплати – це неправильно і не на часі”, – підсумував Дмитро Разумков.

При цьому у коментарях до його позиції дехто єхидно зауважив, що депутатам ще й, виявляється, зарплату платять. Хоча вони могли би спокійно від неї відмовитись.

“Щодо прив’язки до зарплат більшості населення по країні, то і повинні отримувати не більше двох середніх, тоді і самі будуть думати, що приймати, аби середня зарплата збільшувалася для всіх громадян”,

“Чем больше теряет экономика от от “деятельности “депутатов, тем требовательнее становятся их голоса и длиннее их руки в очередях за дармовым баблом ,не считая довеска на поправку здоровья, оплату жилья (по их бедности), доплату за интенсивность, доступа (не сохранения ) гостайны….. и много другого, о чём мы не знаем, но за что они крепко ухватились своей депутатской клешнёй. Депутаты -это черви, разъедающие Украину изнутри”,

“Ого, та вам ще й зарплату платять. То ж віддавайте її в державну казну в якості податків з отримуваних сум хабарів, відкатів, вартості різних подарунків, відпочинків на морях, тощо. І все буде все о’кей: і бюджет не в в образі, кривді. І хоч не всі але хоч деякі соціальні проблеми буде вирішено” – пишуть коментатори.

Нагадаємо, нещодавно в Мережі з’явилися чутки щодо ймовірного звільнення Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради. Подейкують, він не задовольняє декого з провладного табору. Разумков прокоментував ці чутки, сказавши, що не тримається за своє крісло і готовий до будь-якого рішення колег.

The post Разумков розповів про підвищення зарплат нардепам: “Має бути гідний рівень” appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Запорожье произошел пожар в многоэтажке: спасатели эвакуировали владельца квартиры

В Запорожье произошел пожар в многоэтажке: спасатели эвакуировали владельца квартиры

Читать всю статью

Мы в соцсетях