Gorozhanin.com.ua

“Прямий спосіб поширення небезпеки”: Зеленський висловився щодо запуску транспорту під час карантину

Май 07
15:42 2020

Громадський транспорт – це прямий спосіб поширення коронавірусу. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час наради, в рамках якої главі держави доповіли про ситуацію з Житомирською вірусологічною лабораторією.

Як відомо, зазначена лабораторія нібито завантажена на 7-8 днів вперед і збиралася зробити триденну перерву в тестуванні на коронавірус.

На тлі цього головний санітарний лікар України Віктор Ляшко вже провів бесіду з представниками лабораторії і вирішив низку менеджерських питань, які заважали нормальному режиму проведення тестування.

На нараді також обговорювалось питання запуску транспорту, в тому числі – метрополітену.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, за планом, який створив уряд, відкриття метрополітену не може відбутися до 22 травня, тому що надто ранній запуск громадського транспорту може спровокувати погіршення епідеміологічної ситуації в країні, яка на сьогоднішній день все ще не стабілізувалася.

“Плановий помірний підхід до виходу з карантину – це правильно. Не дивлячись на втому, не можна ставитися безтурботно до епідемії. Сьогодні кількість заражених – понад півтисячі. Транспорт – це прямий спосіб поширення цієї небезпеки”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, раніше стало відомо, коли і як працюватиме громадський транспорт після карантину.

The post “Прямий спосіб поширення небезпеки”: Зеленський висловився щодо запуску транспорту під час карантину appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В КНДР заявили, что не считают возможным отказаться от ядерного оружия

Читать всю статью

Мы в соцсетях