Gorozhanin.com.ua

“Продати печінку і нирку”: Кива запропонував свій варіант оплати комуналки

Февраль 12
06:34 2020

Ілля Кива, народний депутат від “Опозиційною платформи – За життя” запропонував українцям сплачувати комуналку, продаючи нирки та печінку. Про це Кива сказав в коментарі українським журналістам.

Так, журналістка спочатку запитала у Киви, на скільки, на його думку, вистачить пенсіонерці трьох собак, щоб оплачувати комуналку, а потім попросила його дати лайфхак по оплаті житлово-комунальних послуг громадянам з низьким доходом.

“Можна ще відловлювати горобців. По дахах бігати, ловити горобців і голубів і продавати їх в цирк. Якщо чесно, якщо ви зовсім в боргах, можна продати печінку, нирку і безбідно жити півтора роки”, – пожартував Кива.

Нагадаємо, раніше в ефірі одного з українських телеканалів надер від пропрезидентської партії “Слуга народу” Євген Брагар заявив, що українські пенсіонери можуть сплачувати комуналку, продаючи своїх собак. Це висловлювання породило справжній резонанс в українському суспільстві, і вже з’явилось безліч мемів з цього приводу.

Також раніше повідомлялось, що народного депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Іллю Киву “підловили” у Верховній Раді за листуванням з російським одіозним політиком, лідером Ліберально-демократичної партії Росії, депутатом Держдуми Володимиром Жириновським.

The post “Продати печінку і нирку”: Кива запропонував свій варіант оплати комуналки appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Запорожье могут расширить полномочия экоинспекторов и проводить внеплановые проверки даже ночью

В Запорожье могут расширить полномочия экоинспекторов и проводить внеплановые проверки даже ночью

Читать всю статью

Мы в соцсетях