Gorozhanin.com.ua

ПриватБанк відповів Ротаню, який заявив про вилучення грошей з його банківської комірки

Октябрь 18
22:51 2020

ПриватБанк відреагував на заяву, зроблену головним тренером молодіжної футбольної збірної України, Русланом Ротанем. Банкіри відповіли своєму клієнтові, що в своїй діяльності вони завжди керуються вимогами українського законодавства.

Нагадаємо, йдеться про публікацію в Instagram Ротаня, в якій автор акаунта пише, як місяць тому без його відома Державна фіскальна служба зламала його банківську комірку. Мовляв, комірка була розкрита в рамках кримінального провадження, яке до нього не має ніякого стосунку. Сам Ротань дізнався про це випадково, і негайно почав процес повернення своїх грошей. Завдяки грамотним юристам більшу частину грошей вдалося повернути, проте не всі. Третина суми, яка там зберігалася, не потрапила у протокол вилучення.

ПриватБанк відповів Ротаню, який заявив про вилучення грошей з його банківської комірки

При цьому Ротань поскаржився на ПриватБанк і його співробітників, які дозволили зламувати комірку без присутності її орендаря. Він пише, що дуже розчарований цим банком, який зовсім не цінує своїх клієнтів.

Так от, у Приватбанку заявили, що вся їхня діяльність підпорядкована українському законодавству, і вони лише виконали ухвалу суду, якою було передбачено відкриття комірки.

У банку також зауважили, що в судовій ухвалі не було вказано ніяких даних власника комірки, в тому числі і його імені. Був лише номер поштової скриньки депозитарію банку.

Крім того, ПриватБанк стверджує, що при відкриванні комірки здійснювався відеозапис, а також був зроблений повний опис усього, що в ній знаходилося.

"Навіть більше — в ящику знаходився листок обліку приходу і витрати грошей, і залишок в ньому збігався з тим, що було вилучено і внесено до опису правоохоронцями", — повідомили в банку.

Нагадаємо, ПриватБанк та Ощадбанк обіцяють взятися за своїх клієнтів. Всі банківські операції на суму понад 400 тисяч гривень ретельно перевірятимуться на предмет відмивання грошей або фінансування тероризму.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Погода в Запорожье не порадует: облачность, дожди и порывы ветра

Читать всю статью

Мы в соцсетях