Gorozhanin.com.ua

ПриватБанк списав кредити з екс-акціонерів на 3,2 млрд грн

02 ноября
18:49 2020

ПриватБанк списав кредити колишнім акціонерам на суму 3,2 млрд грн. Це відбулося у третьому кварталі року. За весь 2019 рік сума списаних кредитів склала лише 3 млн грн. Дані про це розміщені у фінансовому звіті фінустанови, передає Finbalance.

Одним із колишніх акціонерів ПриватБанку є олігарх Ігор Коломойський. Він неодноразово заперечував інформацію НБУ та керівників ПриватБанку про те, що близько 95% корпоративного портфелю фінустанови, який сформувався до націоналізації, — це були інсайдерські позики.

ПриватБанк списав кредити з екс-акціонерів на 3,2 млрд грн

У квітні 2020 року ПриватБанк виплатив Нацбанку 7,6 млрд грн боргів за кредитами рефінансування, виданими до націоналізації. За рік до того, у квітні 2019 року, Печерський райсуд скасував особисту поруку компаній Коломойського за кредитами рефінансування ПриватБанку.

У кінці вересня 2020 року загальний обсяг кредитного портфеля, який банк пов'язує із попередніми акціонерами, склав 217,3 млрд грн. У банку зазначили, що цей портфель "має загальні показники кредитного ризику, незалежно від класифікації за галуззю економіки та напрямками комерційної діяльності на дату видачі таких кредитів".

Нагадаємо, ПриватБанк анонсував зниження ставок по кредитах на житло і автомобілі. Дізнайтеся, за яких умов можна придбати в кредит авто чи квартиру, і чи вигідно це насправді.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Как мобильные телефоны вызывают опухоли головного мозга и хронические заболевания

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY