Gorozhanin.com.ua

Правила визначення зон карантину в Україні змінили: у МОЗ розповіли подробиці

Август 12
17:09 2020

Глава Міністерства охорони здоров'я України Максим Степанов на брифінгу в середу, 12 серпня 2020 р, розповів, що в країні будуть спрощені критерії визначення карантинних зон.

З цією метою в МОЗ вирішили об'єднати деякі показники статистики щодо поширення коронавіруса. «Проаналізувавши показники, які є, ми вирішили зробити ще зручніше, ще зрозуміліше за якими критеріями ми визначаємо той чи інший рівень небезпеки», — пояснив Максим Степанов на брифінгу. Правила визначення зон карантину в Україні змінили: у МОЗ розповіли подробиці Так, в Міністерстві охорони здоров'я статистичні дані щодо кількості випадків захворювання коронавірусом на 100 тисяч населення і динаміці захворюваності в регіоні будуть виводитися єдиним показником. Розрахунки проводитимуть таким чином: кількість підтверджених випадків зараження коронавірусів на кожні 100 тисяч населення протягом двох тижнів.

При цьому, на думку міністра, з'явиться можливість більш точно визначити кількість заповнених ліжок. «Роблячи ці пропозиції, ми намагалися врахувати всі нюанси. Ситуація на сході і заході різна. Всі ці пропозиції ми врахували і внесли відповідні пропозиції в уряд», — розповів Максим Степанов.

Нагадаємо, що в Україні відбувся черговий стрибок захворювання, викликаного коронавірусною інфекцією. Станом на 12 серпня виявлено 1 433 нових випадків.

До слова, в Україні вирішили боротися з епідемією коронавірусної інфекції за новими правилами і новими методами. Кардинально інша, ніж діяла раніше, стратегія розроблена в Кабінеті міністрів. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів подробиці введення більш ефективних способів зупинити поширення небезпечного коронавіруса в країні.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Японии роботов научили раскладывать товары по полкам

Читать всю статью

Мы в соцсетях