Gorozhanin.com.ua

“Попросив сигарету, поводився по-хамськи“: очевидці ДТП з Єфремовим розкрили суду подробиці аварії

06 августа
15:57 2020

Другий день в Пресненському суді Москви триває розгляд справи про смертельну ДТП за участю актора Михайла Єфремова. Сьогодні суддя заслуховує свідків, які були очевидцями аварії в той день. Нагадаємо, 8 червня за кермом свого автомобіля в центрі Москви артист в нетверезому стані збив на смерть людину, проте, в залі суду заявив, що нічого не пам'ятає про події того дня.

Один з очевидців — Владислав Женжебір, розповів, що до нього актор підійшов відразу після зіткнення, попросив сигарету і запитав про постраждалих і загиблих. За словами чоловіка, перед аварією Єфремов поводився по-хамськи за кермом автомобіля, і підрізав його на дорозі. Таким чином, Женжебір міг стати першою жертвою актора в той день. Він подумав, що за кермом сидить якийсь хуліган. Але коли побачив людину, яка вийшла з машини, то впізнав у ньому Михайла Єфремова, і був дуже здивований. Він також підтвердив, що актор перебував в нетверезому вигляді на момент ДТП.

"Можу сказати, що, як людина, яка 6 років не п'є — очевидно, що він був п'яний", — заявив суду свідок.

Михайлу Єфремову загрожує до 12 років в'язниці за смертельну ДТП. Однак, захисником актора виступає досвідчений адвокат Ельман Пашаєв, який всіляко намагається його виправдати. На попередньому засіданні він заявляв, що докази у справі фальсифіковані, і захисту невідомо, чи керував артист автомобілем під час зіткнення. За день до суду адвокат Михайла Єфремова назвав два сценарії розвитку подій, при яких артиста можуть виправдати за смертельну ДТП.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У Харкові військових та інших учасників програми доступного житла звільнили від платежів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY