Gorozhanin.com.ua

Половина областей в Україні не готові пом’якшувати карантин: введуть нові заборони

Июль 30
17:37 2020

В Україні 30 липня було зафіксовано новий антирекорд за кількістю хворих СOVID-19 в Україні — 1197 осіб. Київ і ще 12 областей України на сьогоднішній день не відповідають вимогам ослаблення карантинних обмежень. Зокрема, це Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області.

З 1 серпня всі області розділять на зони — "зелену", "жовту", "помаранчеву" і "зелену", і вищеперераховані регіони можуть опинитися в зоні ризику.

Тепер кожні 5 днів в країні буде проводитися моніторинг основних показників захворюваності, і залежно від результатів, буде змінюватися колірний індикатор області. До "зеленої" зоні віднесуть ті області, де показники завантаженості ліжок (не більше 50%), середньої кількості тестувань (не менше 24 тестів на 100 тис. населення), коефіцієнт виявлення випадків інфікування (не більше 11 %) і показник динаміки зростання випадків інфікування (більше 10%) будуть відповідати нормі.

Лідерами за кількістю хворих за весь період епідемії в Україні залишаються Львівська область (9379), Київ (8131), Рівненська (5942) і Чернівецька (5812) області.

Якщо ці області потраплять в "помаранчеву" або "червону" зони, то тут заборонять роботу хостелів, розважальних закладів, ресторанів та кафе, ТРЦ, фітнес-центрів, обмежать проїзд у громадському транспорті.

Раніше в МОЗ озвучили три сценарії початку навчального року з 1 вересня, згідно з якими навчальний процес у школах буде заборонений тільки в "червоній" зоні, а на території регіонів з "помаранчевим" рівнем небезпеки відвідувати навчальні заклади дозволено буде в групах не більше 20 осіб.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Киеве из реки выловили тело военнослужащего, ФОТО

Читать всю статью

Мы в соцсетях