Gorozhanin.com.ua

Платні дороги в Україні: доїхати з Києва до Одеси коштуватиме 500 грн

Ноябрь 04
20:48 2020

Деякі українські дороги можуть в майбутньому передати в концесію, і вони стануть платними. Так, доїхати на автомобілі з Києва в Одесу може коштувати 500 гривень. Про це розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

В Україні поки немає законодавства, за яким можна зробити платними автодороги.

Криклій вважає, що українські автомобілісти поки ще навіть морально не готові платити гроші за проїзд по дорогах. Тому їх потрібно поступово готувати до цього, пояснювати і показувати, що платні дороги — це швидко і зручно.

Але спочатку, вважає міністр, потрібно зробити хоча б частину доріг якісними, з прекрасною інфраструктурою. За проїзд по ним плату брати не будуть. Після цього українцям можна буде запропонувати зробити краще і інші дороги, але вони вже стануть платними.

На першому етапі якісні дороги в Україні будуть віддавати в концесію для ремонту і управління в подальшому на протязі 20-30 років. Протягом цього періоду компанія-інвестор буде отримувати платежі в рамках концесійної угоди.

Очікується, що це будуть в першу чергу іноземні інвестори. За словами Криклія, вже зараз 38 компаній з різних країн світу висловили зацікавленість в ремонті українських доріг і їх управлінні по концесії.

Share

Статьи по теме

Последние новости

У Києві за добу — 622 випадки коронавірусу, 23 хворі померли

Читать всю статью

Мы в соцсетях