Gorozhanin.com.ua

Передчуття прольоту: Арахамія розповів, на який результат виборів розраховують “Слуги народу“

19 сентября
20:05 2020

Глава парламентської фракції "Слуги народу" Давид Арахамія розповів, який результат місцевих виборів влаштує правлячу партію. Своїми міркуваннями головний "слуга" Верховної Ради поділився в ефірі телеканалу "Україна 24".

У партії готові до того, що "Слуга народу" може не отримати більшості в місцевих радах, розповів Давид Арахамія. Однак партійці не бачать у цьому трагедії. Навпаки, вони зуміли навіть побачити в цьому позитивний момент: в такому разі не "слуги" будуть відповідальні за провалену комуналку і соціально-економічні проблеми на місцях. Нехай за це тримає відповідь той, хто зуміє зайняти на виборах перші позиції, і сформує більшість.

"Отримати меншу частку в місцевих радах для нас вигідніше. Тому що весь негатив з приводу поганих міст, поганих доріг, брудних вулиць, непрацюючих колекторів, ліфтів і так далі — не на нас. Не ми ж кермуємо містом", — заявив політик.

Передчуття прольоту: Арахамія розповів, на який результат виборів розраховують “Слуги народу“ Звичайно, виправдання, придумане слугами для свого цілком очікуваного "прольоту" — так собі. Навіщо, в такому випадку, було йти на парламентські вибори? Зараз би ніякої не було відповідальності ні за провалений донбаський кейс, ні за податковий, ні за митний.

Однак схоже на те, що партія влади, яка тріумфально увійшла в минулому році у парламент країни, зараз, через рік з невеликим, вже морально готується до програшу. І це дуже сумно для країни, де одні не хочуть брати на себе відповідальність, а інші охоче готові її взяти разом із бюджетними потоками, відкатами та процвітаючою тіньовою економікою.

Нагадаємо, тим часом чинний київський градоначальник Віталій Кличко абсолютно впевнений у своїй перемозі на виборах мера і не погоджується на альянс з жодною політичною силою. Він заявив, що зараз багато партій хотіли би заявити про свій союз з мером, але він і його партія "Удар" йдуть до Київради самостійно.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Много пострадавших: в Одесской обрасти произошла серьёзная авария, — ФОТО

Много пострадавших: в Одесской обрасти произошла серьёзная авария, — ФОТО

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY