Gorozhanin.com.ua

Пенсії підвищать не всім: кого індексація в березні 2021 не торкнеться

Октябрь 28
19:35 2020

Український уряд повсюдно рапортує про майбутнє підвищення пенсій, яке заплановане на початок весни майбутнього року. Однак, за словами експертів, індексація виплат торкнеться не всіх, а ті, що її отримають, навіть не помітять обіцяного «покращення».

У березні 2021 року в Україні планується проведення індексації пенсій. Підвищать виплати на в межах 11 відсотків 10 мільйонам пенсіонерів. Частина пенсіонерів при цьому не отримають жодної додаткової копійки, а ті, кому пенсії таки будуть проіндексовані, підвищення рівня життя точно не відчують.

Пенсії підвищать не всім: кого індексація в березні 2021 не торкнеться Індексація в березні 2021-року не торкнеться наступних категорій пенсіонерів:

  • Громадяни, які отримували мінімальну заробітну плату
  • Пенсіонери, які за рахунок додаткового стажу отримали надбавку до виплат раніше
  • Колишні поліцейські і держслужбовці, яким пенсія призначена згідно із законом

Як пояснюють експерти, індексація пенсій проводиться по спеціально розробленій формулі, якщо під неї підвести пенсійні виплати зазначених вище категорій громадян, то їх пенсії можуть зменшитися.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Пенсійний фонд України протягом 2021-го року п'ять разів перерахує пенсії громадян країни. Коли і яким категоріям пенсіонерів планують підвищити виплати? Відзначимо, що разом з підвищенням пенсій в країні хочуть знову підвищити пенсійний вік і посилити вимоги щодо стажу?

Share

Статьи по теме

Последние новости

Последние дни Трампа в Белом доме обрисовали в смешном новогоднем видео

Читать всю статью

Мы в соцсетях