Gorozhanin.com.ua

Ознаки, що ремінь ГРМ не доживе до планової заміни

02 ноября
10:20 2020

Як відомо, ремінним приводом ГРМ оснащується більшість сучасних автомобілів. Термін його служби складає 50-100 тисяч кілометрів. Іноді він не дотягує до планової заміни. Уважний автомобіліст неозброєним оком може помітити, що ремінь ГРМ не доживе до планової заміни…

Оглядати двигун кожен день, звичайно, навряд чи варто, але раз на місяць — цілком реально. Чим старіше автомобіль, тим частіше це потрібно робити.

Правда, зручно оглядати ремінь дозволяє не кожен мотор. Якщо на вашому моторі огляд ускладнений, то, в крайньому випадку, роблять спеціальне оглядове вікно, що закривається заглушкою.

Стан ременя потрібно негайно перевірити, якщо з'явився сторонній шум з району його розташування, а також якщо спостерігається течія рідини або масла в районі кожухів ременя ГРМ.

Ознаки, що ремінь ГРМ не доживе до планової заміни На те, що скоро може статися обрив ременя ГБР, вказує пошкоджений і разлохмачений його внутрішній або зовнішній край. Цього теж не минути, якщо гладка сторона витерта і має сліди пріжогов, або підрізані і стерті зубці.

Ремінь потрібно замінити і в тому випадку, якщо ви помітили тріщини на його зовнішній або внутрішній стороні.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    На трассе в Запорожской области произошло смертельное ДТП: в аварии погибла супружеская пара

На трассе в Запорожской области произошло смертельное ДТП: в аварии погибла супружеская пара

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY