Gorozhanin.com.ua

Осінні канікули в школах продовжать до Нового року: в МОН України озвучили рішення

Октябрь 17
19:42 2020

На сьогоднішній день українські школярі та студенти відпочивають на осінніх канікулах. Але, як розповіли в Міністерстві освіти і науки, ці канікули можуть затягнутися на кілька місяців …

Захворюваність на коронавірус в Україні набуває все більш страхітливі масштаби. Підступний Ковід-19 підтверджується не тільки у літніх людей і тих, хто знаходиться в групі ризику, але також і у дітей.

З цієї причини в Кабміні вирішили продовжити термін дії адаптивного карантину до кінця поточного року, як рекомендував раніше МОЗ. Крім цього, відразу ж було вирішено відправити дітей на осінні канікули на тиждень раніше: з 15 по 30 жовтня.Осінні канікули в школах продовжать до Нового року: в МОН України озвучили рішення Однак, після закінчення канікул, МОЗ ініціює переведення всіх шкіл та інших навчальних закладів на дистанційне навчання. Уряд країни поки не прийняло на цей рахунок остаточного рішення, але судячи по ситуації з коронавірусом, воно буде прийнято.

Незважаючи на указ МОН в ряді міст України діти продовжують ходити в школу. Школи Одеси відправлять учнів на осінні канікули з 26 жовтня, а київські школи трохи раніше — з 21 жовтня. У той же час, в деяких населених пунктах країни учнів давно вже перевели на дистанційку, оскільки хворіти Ковід-19 почали діти і педагоги.

Нагадаємо, оновлена статистика МОЗ показала, що за останню добу в Україні число нових випадків коронавіруса наблизилося до шести з половиною тисячам.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Полиция Британии намерена врываться в дома граждан на Рождество

Читать всю статью

Мы в соцсетях