Gorozhanin.com.ua

Органайзер пошуку роботи

13 октября
17:48 2016

Цей новий інформаційний проект розроблено з ме­тою допомоги безробіт­ним громадянам в органі­зації самостійного пошу­ку роботи. Це справжня скарбниця порад, де крок за кроком описано план пошуку роботи, бо пошук роботи — це вже робота.

Незабаром безробітні громадяни при відвід­уванні семінарів з техніки пошуку роботи безко­штовно отримають «Органайзер пошуку робо­ти», який стане для них невід’ємною частиною се­мінару.

На внутрішній сторінці органайзеру учасник семінару з техніки пошуку роботи знайде корисну інформа­цію про роботу мобільного сервісу «Пошук роботи» 730.

Розміщені у Робочому зошиті «Техніка пошуку роботи» інформаційні блоки «Послуги державної служби зайнятості», «Оволодій ситуацією», «Використовуй власний досвід», «Удосконалюй методи пошуку роботи», «Знайди додаткові ре­зерви», «Юридична допомога» спонукатимуть безробітних громадян до активно­го пошуку роботи.

Для зручності кожен блок зошита позначено кольоровою закладкою. Така його структура допоможе користувачу швидко знайти необхідну інформацію, а виділене місце для нотаток у кінці блоку дасть можливість швидко занотувати ту інформа­цію, яка зацікавила учасника семінару або потребує подальшого уточнення.

Що входить до «скарбнички» «Органайзера пошуку роботи»? Для того, щоб ознайомитися із його змістом, давайте разом погортаємо сторінки Робочого зо­шита «Техніка пошуку роботи» та «Путівник пошуку роботи».

Робочий зошит починається з блоку «Послуги Державної служби зайнятості», в якому користувач знайде інформацію про: умови реєстрації в службі зайнятості, послуги, які можливо отримати на Інтернет-порталі державної служби зайня­тості, форми профорієнтаційної роботи державної служби зайнятості, можливості профнавчання за направленням державної служби зайнятості, інформацію для осіб з особливими потребами та про можливості започаткування власного бізнесу за сприяння державної служби зайнятості.

У наступних чотирьох блоках Робочого зошита до уваги безробітних громадян представлені матеріали семінару «Техніка пошуку роботи», який складається із 4-х сесій: першої сесії — «Оволодій ситуацією», другої — «Використовуй власний досвід», третьої -«Удосконалюй методи пошуку роботи» та четвертої — «Знайди до­даткові резерви».

Ефективність використання Робочого зошита при відвідуванні семінарів із тех­ніки пошуку роботи досягається за умови застосування модульного принципу отримання та опрацювання інформації.

Звертає на себе увагу і особливість структури зошита: кожна із наступних се­сій семінару з техніки пошуку роботи враховує досвід, набутий користувачем на попередніх сесіях, та визначає потребу в додаткових знаннях. Головне полягає в тому, що користувач може як під час семінару, так і вдома неодноразово звер­нутись до матеріалів кожної з сесій семінару та своїх нотаток.

Інформація блоку Робочого зошита «Техніка пошуку роботи» містить юридичні консультації. Тут користувач знайде відповіді на наступні питання: «Які умови та тривалість виплати допомоги по безробіттю?», «Які особливості перебування на обліку вагітних жінок?», «Які умови та порядок виплати матеріальної допомоги у період професійного навчання передбаченні законодавством України?» та інші.

Складова «Органайзера пошуку роботи» — блокнот «Путівник пошуку робо­ти». Метою «Путівника пошуку роботи» стало набуття та відпрацювання навичок роботи з різними джерелами вакансій.

«Путівник пошуку роботи» варто використовувати як під час семінару, так і вдома, при виконанні домашніх завдань. Важливою складовою є сторінка «Мої досягнення», за допомогою якої можливо проаналізувати свої досягнення та прорахунки при опрацюванні джерел вакансій.

Такий аналіз допоможе в майбутньому уникнути прикрих помилок при наступ­ному опрацюванні вакансій і підвищити якість самопрезентації при спілкуванні з роботодавцем.

Роботу знаходить лише той, хто її активно шукає. «Органайзер пошуку робо­ти» стане найкращим помічником для кожного шукача роботи.

Прес-служба ЗОЦЗ


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/acoareis/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Слова российского генерала о шантаже подрывом Запорожской АЭС, похоже, фейковые – ISW — новости Украины, Политика

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнёры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY