Gorozhanin.com.ua

“Не лінуйтеся!”: Савченко подала документи на отримання землі і закликала українців вчинити так само

Февраль 12
04:33 2020

Надія Савченко, колишня народна депутатка, разом із членами своєї родини подала документи на отримання ділянок землі для ведення сільського господарства. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Слід зазначити, що раніше Надія Савченко вже не раз нагадувала про те, що кожен громадянин України має право на отримання двох гектарів землі для заняття сільським господарством.

“Сьогодні я і моя сім’я подали документи і заяву в Головне управління держгеокадастру в Київській області на отримання земельних ділянок по 2 га для ведення особистого селянського господарства. Так повинна зробити кожна українська сім’я. Не лінуйтеся! Дійте і боріться за своє!” – закликала Савченко.

Вона зазначила, що оформлення документів – справа не така вже й проста. Перед вибором земельної ділянки потрібно перевірити, чи не належить вона комусь, чи не знаходиться вона під лісовими насадженнями або рибальськими угіддями, а також чи не знаходиться вона в прибережній зоні, яка охороняється.

Нагадаємо, раніше Надія Савченко принесла на акцію протесту проти відкриття ринку землі під український парламент мішок із землею.

The post “Не лінуйтеся!”: Савченко подала документи на отримання землі і закликала українців вчинити так само appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

У Києві відремонтують Театральну площу

Читать всю статью

Мы в соцсетях