Gorozhanin.com.ua

Навіщо потрібен потайний шпінгалет на задньому дверному замку машини?

Октябрь 01
10:45 2020

На задніх дверцятах майже всіх автомобілів можна знайти таємний шпінгалет. Багато водіїв про нього навіть не знають. Але ж він може дуже стати в нагоді будь-якому водієві, особливо сімейному…

Біля шпінгалета (ми не дарма називаємо так це пристрій, адже мова йде практично про класичну засувку) є символ, на якому зображена дитина. Неважко здогадатися, що пристрій стосується безпеки дітей.

Справді, цей пристрій забезпечує захист від випадкового відкриття дітьми автомобільної двері, що може привести до падіння з машини і отримання травм аж до летального результату.

Зверніть увагу, що біля фігурки дитини є стрілка, яка вказує направо. Повертати гвинт потрібно за годинниковою стрілкою. При цьому відбувається фіксація і блокування внутрішнього замка. Після цього його не можна відкрити.

Навіщо потрібен потайний шпінгалет на задньому дверному замку машини? Раніше автовиробники подібні системи не використовували, через що діти у віці 2-5 років могли випасти з автомобілів. Зараз безпека дітей знаходиться на більш високому рівні, ніж раніше.

Багато дітей такі активні, що вони можуть відкрити найрізноманітніші замки, навіть електронні. Для цього їм достатньо натиснути на одну кнопку. Потайний шпінгалет забезпечить найефективніший захист.

Share

Статьи по теме

Последние новости

В Беларуси истекает срок ультиматума Лукашенко, люди готовятся к забастовке (фото и видео)

Читать всю статью

Мы в соцсетях